František Blažíček - Šumava

Nejdelší strana: 67 cm

Kresba akrylem, 31x48 cm. Signováno vpravo dole Blažíček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

77831. Šumava
Dražba ukončena:15.05.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 15.05.2022 19:32:30 1101
1 000 Kč 15.05.2022 10:20:28 9337