František Blažíček - Spor o čtyřlístek

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kresba akrylem, 50x35 cm. Signováno vlevo dole Blažíček Fr. Volný list.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Vzadu autorské razítko.

 

o autorovi: 1956
Narodil se v Havlíčkově Brodě. Původní profesí sklář, studoval soukromě malbu u ak. malíře Fr. Ant. Jelínka a poté grafickou školu v Praze. V mládí ho neformálně vedl Jan Zrzavý, který ho brával s sebou do plenéru. Po roce 1989 začal působit jako pedagog a provozoval galerie v pražské Karlově ulici a v německém Aschaffenburgu. Kromě volné tvorby se zabývá také restaurováním a tvorbou plastik z kovu, dřeva i kamene. Své sklářské umění promítl do vitráží v domě U Černého orla v pražské Mostecké ulici. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha sbírkách jak doma, tak v zahraničí např. v Japonsku, na Mallorce a dokonce i na ostrově Reunion. Uspořádal více jak 100 samostatných výstav v Čechách i zahraničí. Účastní se charitativních aukcí. Zajímavostí je, že obraz zakoupila také Jacqueline Kennedyová a soubor kreseb Ornella Mutiová.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

vydraženo
52586. Spor o čtyřlístek
Dražba ukončena:12.11.2020 22:03:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
6 000 Kč 12.11.2020 21:58:30 7011
5 500 Kč 12.11.2020 20:41:23 7001
5 000 Kč limit (12.11.2020 20:20:27) 7011
4 900 Kč 12.11.2020 20:20:28 7001
4 800 Kč limit (12.11.2020 20:20:17) 7011
4 700 Kč 12.11.2020 20:20:18 7001
4 600 Kč limit (12.11.2020 20:20:03) 7011
4 500 Kč 12.11.2020 20:20:04 7001
4 400 Kč limit (12.11.2020 20:19:59) 7011
4 300 Kč 12.11.2020 20:20:00 7001
4 200 Kč 12.11.2020 20:08:31 7011
4 100 Kč limit (12.11.2020 20:08:22) 7001
4 000 Kč 12.11.2020 20:08:23 7011
3 900 Kč limit (12.11.2020 20:08:12) 7001
3 800 Kč 12.11.2020 20:08:13 7011
3 700 Kč limit (12.11.2020 19:49:00) 7001
3 600 Kč limit (12.11.2020 19:48:59) 7011
3 200 Kč 12.11.2020 19:38:08 7011
3 100 Kč limit (12.11.2020 19:38:00) 7001
3 100 Kč 12.11.2020 19:38:01 7011
3 000 Kč limit (12.11.2020 19:37:49) 7001
2 900 Kč 12.11.2020 19:37:50 7011
2 800 Kč limit (12.11.2020 19:37:42) 7001
2 700 Kč 12.11.2020 19:37:43 7011
2 600 Kč limit (12.11.2020 19:37:22) 7001
2 500 Kč limit (12.11.2020 19:37:21) 7011
2 200 Kč 12.11.2020 19:25:24 7011
2 100 Kč limit (12.11.2020 19:25:13) 7001
2 000 Kč 12.11.2020 19:25:14 7011
1 900 Kč limit (12.11.2020 19:24:03) 7001
1 800 Kč 12.11.2020 19:24:04 7011
1 700 Kč limit (12.11.2020 19:23:56) 7001
1 600 Kč 12.11.2020 19:23:57 7011
1 500 Kč limit (12.11.2020 19:23:19) 7001
1 400 Kč 12.11.2020 19:23:20 7011
1 300 Kč limit (12.11.2020 19:16:56) 7001
1 200 Kč 12.11.2020 19:16:57 7011
1 100 Kč limit (12.11.2020 19:16:48) 7001
1 000 Kč 12.11.2020 19:16:49 7011
900 Kč limit (12.11.2020 18:14:40) 7001
800 Kč 11.11.2020 20:43:39 7418
700 Kč 11.11.2020 15:58:31 651
600 Kč 10.11.2020 15:59:02 6582
500 Kč 08.11.2020 8:51:54 4656