František Blažíček

60897. Soumrak na Mallorce

popis: Strukturovaná malba - olej, akryl a "dřevěné olivy" na sololitu, 100x100 cm. Signováno vpravo uprostřed Blažíček 1998, Soumrak.
Letecká společnost Futura v Palma de Mallorca zakoupila pro své reprezentativní prostory několik obrazů z této kolekce , která právě na ostrově Mallorca vznikla.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Vzadu samostaná kresba, autorský štítek a přípis.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:15:56

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč