František Blažíček - Soumrak na Mallorce

Strukturovaná malba - olej + akryl na sololitu. 100x100 cm. Vpravo uprostřed Blažíček 1998 Soumrak. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Vzadu samostaná kresba, autorský štítek a přípis.

Strukturovaná malba - olej, akryl a "dřevěné olivy" na sololitu, 100x100 cm. Signováno vpravo uprostřed Blažíček 1998, Soumrak.
Letecká společnost Futura v Palma de Mallorca zakoupila pro své reprezentativní prostory několik obrazů z této kolekce , která právě na ostrově Mallorca vznikla.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

60897. Soumrak na Mallorce
Dražba ukončena:01.07.2021 19:15:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč