František Blažíček - S mrazíkem

Akryl na kartonu, 59x42 cm. Signováno vpravo dole Blažíček. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

76724. S mrazíkem
Dražba ukončena:12.05.2022 22:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč