František Blažíček - Rys ostrovid lehce střelený

Kresba akrylem, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Blažíček František. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Vzadu autorské razítko.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

78123. Rys ostrovid lehce střelený
Zbývá:18 dnů, 5 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč