František Blažíček - Před bouří

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vlevo dole Blažíček 2024. Nerámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

152582. Před bouří
Dražba ukončena:29.01.2026 21:05:33
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč