František Blažíček - Panther částečně růžový

Detail položky

Detail položky

Kresba akrylem, 50x35 cm. Signováno vpravo Blažíček Fr. 2000. Nerámováno.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Vzadu je autorské razítko. 

 

o autorovi: 1956
Narodil se v Havlíčkově Brodě. Původní profesí sklář, studoval soukromě malbu u ak. malíře Fr. Ant. Jelínka a poté grafickou školu v Praze. V mládí ho neformálně vedl Jan Zrzavý, který ho brával s sebou do plenéru. Po roce 1989 začal působit jako pedagog a provozoval galerie v pražské Karlově ulici a v německém Aschaffenburgu. Kromě volné tvorby se zabývá také restaurováním a tvorbou plastik z kovu, dřeva i kamene. Své sklářské umění promítl do vitráží v domě U Černého orla v pražské Mostecké ulici. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha sbírkách jak doma, tak v zahraničí např. v Japonsku, na Mallorce a dokonce i na ostrově Reunion. Uspořádal více jak 100 samostatných výstav v Čechách i zahraničí. Účastní se charitativních aukcí. Zajímavostí je, že obraz zakoupila také Jacqueline Kennedyová a soubor kreseb Ornella Mutiová.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

vydraženo
86978. Panther částečně růžový
Dražba ukončena:07.12.2022 21:20:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
17 000 Kč limit (07.12.2022 21:17:20) 11249
16 000 Kč 07.12.2022 21:17:21 735
15 000 Kč limit (07.12.2022 21:14:54) 11249
14 000 Kč 07.12.2022 21:14:55 735
13 000 Kč limit (07.12.2022 21:12:13) 11249
12 000 Kč 07.12.2022 21:12:14 735
11 000 Kč limit (07.12.2022 21:11:45) 11249
10 000 Kč 07.12.2022 21:11:46 735
9 500 Kč limit (07.12.2022 21:11:30) 11249
9 000 Kč 07.12.2022 21:11:31 735
8 500 Kč limit (07.12.2022 21:11:07) 11249
8 000 Kč 07.12.2022 21:11:08 735
7 500 Kč limit (07.12.2022 21:09:03) 11249
7 000 Kč 07.12.2022 21:09:04 735
6 500 Kč limit (07.12.2022 21:08:45) 11249
6 000 Kč 07.12.2022 21:08:46 670
5 500 Kč limit (07.12.2022 21:07:04) 11249
5 000 Kč limit (07.12.2022 21:07:03) 735
4 100 Kč limit (07.12.2022 21:06:47) 735
4 000 Kč limit (07.12.2022 21:06:46) 11249
3 600 Kč limit (07.12.2022 21:06:31) 11249
3 500 Kč 07.12.2022 21:06:32 670
3 400 Kč limit (07.12.2022 21:06:14) 11249
3 300 Kč 07.12.2022 21:06:15 670
3 200 Kč 07.12.2022 20:22:33 11249
3 100 Kč 07.12.2022 20:14:32 9331
3 000 Kč limit (07.12.2022 20:14:18) 11249
3 000 Kč 07.12.2022 20:14:19 9331
2 900 Kč limit (07.12.2022 20:03:30) 11249
2 800 Kč 07.12.2022 19:59:03 670
2 700 Kč 07.12.2022 19:29:55 11249
2 600 Kč 07.12.2022 18:25:02 4656
2 500 Kč 05.12.2022 4:34:55 11249
2 400 Kč 03.12.2022 17:40:53 670
2 300 Kč 01.12.2022 7:43:44 9161
2 200 Kč 26.11.2022 20:07:12 9678
2 100 Kč limit (26.11.2022 20:07:04) 8518
2 100 Kč 26.11.2022 20:07:05 9678
2 000 Kč limit (25.11.2022 20:43:30) 8518
1 900 Kč 25.11.2022 20:43:31 9331
1 800 Kč limit (25.11.2022 20:43:20) 8518
1 700 Kč 25.11.2022 20:43:21 9331
1 600 Kč limit (25.11.2022 20:43:09) 8518
1 500 Kč 25.11.2022 20:43:10 9331
1 400 Kč limit (25.11.2022 20:42:58) 8518
1 300 Kč 25.11.2022 20:42:59 9331
1 200 Kč limit (25.11.2022 20:42:49) 8518
1 100 Kč 25.11.2022 20:42:50 9331
1 000 Kč limit (25.11.2022 17:59:26) 8518
900 Kč 25.11.2022 14:31:03 831
800 Kč 23.11.2022 20:28:03 7011
700 Kč 22.11.2022 20:36:15 9678
600 Kč 21.11.2022 19:01:12 735
500 Kč 21.11.2022 9:55:59 831