František Blažíček - Okatý drsňák a tři brusinky

Nejdelší strana: 50 cm

Akryl na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Blažíček Fr. Nerámováno. Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

96851. Okatý drsňák a tři brusinky
Dražba ukončena:11.06.2023 20:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč