František Blažíček - Noční motýl

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 80x100 cm, signováno vlevo dole Blažíček. Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

111627. Noční motýl
Dražba ukončena:29.02.2024 22:16:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč