František Blažíček - Na kraji Gobi

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 80x100 cm, signováno vlevo dole Blažíček 2011. Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

94673. Na kraji Gobi
Dražba ukončena:31.05.2023 21:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč