František Blažíček - Mrazivá nálada

Nejdelší strana: 50 cm

Akryl na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Blažíček. Vzadu autorské razítko. Nerámováno. Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

91175. Mrazivá nálada
Dražba ukončena:05.03.2023 20:31:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč