František Blažíček - Moře ledové

Kresba akrylem, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Blažíček Fr. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

61288. Moře ledové
Dražba ukončena:14.07.2021 21:40:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč