František Blažíček - Krakatoa

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 80x100 cm, signováno dole uprostřed Blažíček Fr. 2022. Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

108531. Krakatoa
Dražba ukončena:01.02.2024 22:07:03
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč