František Blažíček - Krajina starorůžová

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 100x80 cm, signováno vpravo dole Blažíček Fr. Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

87860. Krajina starorůžová
Dražba ukončena:15.12.2022 21:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč