František Blažíček - Kopcovitá krajina v zimě

Nejdelší strana: 50 cm

Akryl na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Blažíček 2021. Nerámováno. Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

95204. Kopcovitá krajina v zimě
Dražba ukončena:14.05.2023 21:03:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč