František Blažíček - Kocour, který se k vám pozval sám, který nejde přehlédnout

Kresba akrylem, 51x36 cm. Signováno vlevo dole Blažíček Fr. 2000. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu autorské razítko. Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

66759. Kocour, který se k vám pozval sám, který nejde přehlédnout
Dražba ukončena:14.10.2021 21:56:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč