František Blažíček - Jen jednou ještě

Detail položky

Detail položky

Olej na sololitu, 90x90 cm. Signováno vlevo uprostřed Blažíček Fr. 97. Rámováno.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Vzadu samostaná kresba, autorský štítek a přípis.

 

o autorovi: 1956
Narodil se v Havlíčkově Brodě. Původní profesí sklář, studoval soukromě malbu u ak. malíře Fr. Ant. Jelínka a poté grafickou školu v Praze. V mládí ho neformálně vedl Jan Zrzavý, který ho brával s sebou do plenéru. Po roce 1989 začal působit jako pedagog a provozoval galerie v pražské Karlově ulici a v německém Aschaffenburgu. Kromě volné tvorby se zabývá také restaurováním a tvorbou plastik z kovu, dřeva i kamene. Své sklářské umění promítl do vitráží v domě U Černého orla v pražské Mostecké ulici. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha sbírkách jak doma, tak v zahraničí např. v Japonsku, na Mallorce a dokonce i na ostrově Reunion. Uspořádal více jak 100 samostatných výstav v Čechách i zahraničí. Účastní se charitativních aukcí. Zajímavostí je, že obraz zakoupila také Jacqueline Kennedyová a soubor kreseb Ornella Mutiová.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

vydraženo
60072. Jen jednou ještě
Dražba ukončena:27.05.2021 21:15:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
17 000 Kč 27.05.2021 21:10:33 7980
16 000 Kč 27.05.2021 21:08:02 7493
15 000 Kč 27.05.2021 21:07:35 7980
14 000 Kč limit (27.05.2021 21:05:16) 7493
13 000 Kč 27.05.2021 21:05:17 7859
12 000 Kč 27.05.2021 21:03:58 7493
11 000 Kč 27.05.2021 21:03:49 7859
10 000 Kč limit (27.05.2021 21:03:08) 7493
9 500 Kč 27.05.2021 21:03:09 7859
9 000 Kč 27.05.2021 20:55:57 7493
8 500 Kč 27.05.2021 20:55:47 7859
8 000 Kč 27.05.2021 20:32:29 7493
7 500 Kč 27.05.2021 20:26:30 7859
7 000 Kč 27.05.2021 15:10:08 7493
6 500 Kč 27.05.2021 14:59:24 1212
6 000 Kč limit (27.05.2021 14:59:12) 7493
6 000 Kč 27.05.2021 14:59:13 1212
5 500 Kč limit (27.05.2021 14:58:58) 7493
5 000 Kč limit (27.05.2021 14:58:57) 1212
4 000 Kč 26.05.2021 21:54:54 7493
3 900 Kč 25.05.2021 21:32:12 7859
3 800 Kč 25.05.2021 9:34:53 1212
3 700 Kč 25.05.2021 5:33:35 3229
3 600 Kč 22.05.2021 15:12:15 7970
3 500 Kč 20.05.2021 15:08:59 3229
3 400 Kč 18.05.2021 17:06:15 7970
3 300 Kč 17.05.2021 7:27:50 3229
3 200 Kč 13.05.2021 17:50:12 7493
3 100 Kč 13.05.2021 8:25:11 3229
3 000 Kč 12.05.2021 16:33:42 7859
2 900 Kč 12.05.2021 16:03:13 7970
2 800 Kč 12.05.2021 10:40:06 3229
2 700 Kč 10.05.2021 13:12:13 7493
2 600 Kč 07.05.2021 10:40:43 3229
2 500 Kč 07.05.2021 7:14:28 7493
2 400 Kč 06.05.2021 22:11:32 7970
2 300 Kč 06.05.2021 16:56:51 7493
2 200 Kč 05.05.2021 17:32:57 8053
2 100 Kč 05.05.2021 12:38:33 7859
2 000 Kč 05.05.2021 11:53:16 3229
1 900 Kč 03.05.2021 23:04:41 604
1 800 Kč 03.05.2021 11:50:08 7980
1 700 Kč 03.05.2021 6:03:01 3229
1 600 Kč 02.05.2021 15:54:07 7011
1 500 Kč 01.05.2021 20:22:45 7493
1 400 Kč 01.05.2021 14:49:27 7859
1 300 Kč 01.05.2021 5:46:54 3229
1 200 Kč limit (30.04.2021 23:40:55) 7493
1 100 Kč 30.04.2021 23:40:56 841
1 000 Kč limit (30.04.2021 19:31:28) 7493