František Blažíček - Jabloňový

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 100x100 cm, signováno vpravo dole Blažíček Fr. 2022. Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

100421. Jabloňový
Dražba ukončena:31.08.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč