František Blažíček - Dívka s koleny pod bradou

Kresba akrylem, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Blažíček 2015. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

72304. Dívka s koleny pod bradou
Zbývá:22 dnů, 2 hodin
Konec dražby:09.02.2022 20:00:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 17.01.2022 18:29:56 7011