František Blažíček - Dívka čubrnda nestandartní

Nejdelší strana: 50 cm

Akryl na kartonu, 50x35 cm. Signováno dole uprostřed Blažíček 2021. Nerámováno. Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

96035. Dívka čubrnda nestandartní
Dražba ukončena:04.06.2023 20:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč