František Blažíček - Crazy zajíc

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kresba akrylem, 50x35 cm. Signováno vlevo dole Blažíček Fr. Volný list.

pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Vzadu autorské razítko.

 

o autorovi: 1956
Narodil se v Havlíčkově Brodě. Původní profesí sklář, studoval soukromě malbu u ak. malíře Fr. Ant. Jelínka a poté grafickou školu v Praze. V mládí ho neformálně vedl Jan Zrzavý, který ho brával s sebou do plenéru. Po roce 1989 začal působit jako pedagog a provozoval galerie v pražské Karlově ulici a v německém Aschaffenburgu. Kromě volné tvorby se zabývá také restaurováním a tvorbou plastik z kovu, dřeva i kamene. Své sklářské umění promítl do vitráží v domě U Černého orla v pražské Mostecké ulici. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha sbírkách jak doma, tak v zahraničí např. v Japonsku, na Mallorce a dokonce i na ostrově Reunion. Uspořádal více jak 100 samostatných výstav v Čechách i zahraničí. Účastní se charitativních aukcí. Zajímavostí je, že obraz zakoupila také Jacqueline Kennedyová a soubor kreseb Ornella Mutiová.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

vydraženo
59398. Crazy zajíc
Dražba ukončena:12.05.2021 21:09:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
8 500 Kč 12.05.2021 21:04:05 8053
8 000 Kč 12.05.2021 21:03:52 3699
7 500 Kč 12.05.2021 21:00:40 8053
7 000 Kč 12.05.2021 21:00:11 3699
6 500 Kč 12.05.2021 20:56:15 8053
6 000 Kč 12.05.2021 20:54:06 3699
5 500 Kč 12.05.2021 20:52:19 8053
5 000 Kč limit (12.05.2021 20:51:36) 8342
5 000 Kč 12.05.2021 20:51:37 8053
4 900 Kč limit (12.05.2021 20:51:32) 8342
4 800 Kč 12.05.2021 20:51:33 8053
4 700 Kč limit (12.05.2021 20:51:28) 8342
4 600 Kč 12.05.2021 20:51:29 8053
4 500 Kč limit (12.05.2021 20:51:13) 8342
4 400 Kč limit (12.05.2021 20:51:12) 3699
4 300 Kč limit (12.05.2021 20:50:56) 3699
4 200 Kč limit (12.05.2021 20:50:55) 8342
4 000 Kč limit (12.05.2021 20:50:42) 3699
3 900 Kč limit (12.05.2021 20:50:41) 8342
3 800 Kč limit (12.05.2021 20:50:41) 8342
3 700 Kč 12.05.2021 20:49:40 3738
3 600 Kč 12.05.2021 20:48:20 8342
3 500 Kč limit (12.05.2021 20:48:19) 3699
3 400 Kč limit (12.05.2021 20:48:04) 3699
3 300 Kč 12.05.2021 20:46:55 8053
3 200 Kč 12.05.2021 20:45:41 3738
3 100 Kč 12.05.2021 20:44:25 8342
3 000 Kč 12.05.2021 20:43:32 3699
2 900 Kč 12.05.2021 20:42:13 8053
2 800 Kč 12.05.2021 20:39:20 3738
2 700 Kč 12.05.2021 20:37:53 3699
2 600 Kč 12.05.2021 20:36:51 6056
2 500 Kč limit (12.05.2021 20:36:44) 3699
2 400 Kč 12.05.2021 20:36:45 6056
2 300 Kč limit (12.05.2021 20:34:33) 3699
2 200 Kč 12.05.2021 20:33:41 8053
2 100 Kč 12.05.2021 20:30:27 6056
2 000 Kč 12.05.2021 19:53:24 8053
1 900 Kč 12.05.2021 19:47:31 8342
1 800 Kč 12.05.2021 18:53:24 8053
1 700 Kč 12.05.2021 14:47:59 3699
1 600 Kč 06.05.2021 13:56:05 4747
1 500 Kč limit (05.05.2021 17:02:39) 7011
1 500 Kč 05.05.2021 17:02:40 8053
1 400 Kč limit (02.05.2021 10:16:27) 7011
1 300 Kč 02.05.2021 10:16:28 4656
1 200 Kč limit (30.04.2021 13:23:32) 7011
1 100 Kč 30.04.2021 13:23:33 4747
1 000 Kč limit (30.04.2021 13:23:24) 7011
900 Kč 30.04.2021 13:23:25 4747
800 Kč limit (30.04.2021 13:23:14) 7011
700 Kč 30.04.2021 13:23:15 4747
600 Kč 22.04.2021 20:09:44 7011
500 Kč 17.04.2021 10:48:44 4747