František Blažíček - Červencový

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno. Nerámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

vydraženo velký formát
150983. Červencový
Dražba ukončena:11.12.2025 20:35:05
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč