František Blažíček - Čas kaštanový

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno vlevo Blažíček 2024. Nerámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

vydraženo velký formát
151083. Čas kaštanový
Dražba ukončena:11.12.2025 22:12:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč