František Blažíček - Čas borůvkový

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno vlevo dole Blažíček. Nerámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

vydraženo velký formát
152690. Čas borůvkový
Dražba ukončena:29.01.2026 22:49:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč