František Blažíček - Beskydské ráno

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 100x100 cm, signováno vlevo uprostřed Blažíček František 2022. Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

105362. Beskydské ráno
Dražba ukončena:16.11.2023 21:22:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč