František Blažíček - Babí léto

Kresba akrylem, 59x42 cm. Signováno dole uprostřed Blažíček Fr. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

73677. Babí léto
Dražba ukončena:17.03.2022 21:46:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč