František Blažíček - Azor částečně v košíku

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kresba akrylem, 35x50 cm. Signováno dole uprostřed Blažíček Fr. 2012. Volný list.

pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Vzadu autorské razítko.

 

o autorovi: 1956
Narodil se v Havlíčkově Brodě. Původní profesí sklář, studoval soukromě malbu u ak. malíře Fr. Ant. Jelínka a poté grafickou školu v Praze. V mládí ho neformálně vedl Jan Zrzavý, který ho brával s sebou do plenéru. Po roce 1989 začal působit jako pedagog a provozoval galerie v pražské Karlově ulici a v německém Aschaffenburgu. Kromě volné tvorby se zabývá také restaurováním a tvorbou plastik z kovu, dřeva i kamene. Své sklářské umění promítl do vitráží v domě U Černého orla v pražské Mostecké ulici. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha sbírkách jak doma, tak v zahraničí např. v Japonsku, na Mallorce a dokonce i na ostrově Reunion. Uspořádal více jak 100 samostatných výstav v Čechách i zahraničí. Účastní se charitativních aukcí. Zajímavostí je, že obraz zakoupila také Jacqueline Kennedyová a soubor kreseb Ornella Mutiová.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

vydraženo
59589. Azor částečně v košíku
Dražba ukončena:13.05.2021 21:15:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 500 Kč 13.05.2021 21:10:52 8053
5 000 Kč 13.05.2021 21:10:15 7011
4 900 Kč 13.05.2021 21:06:36 8053
4 800 Kč 13.05.2021 21:05:37 7011
4 700 Kč 13.05.2021 21:01:56 8053
4 600 Kč 13.05.2021 21:01:37 7011
4 500 Kč 13.05.2021 20:59:28 8053
4 400 Kč 13.05.2021 20:58:52 7011
4 300 Kč 13.05.2021 20:56:04 8053
4 200 Kč limit (13.05.2021 20:55:58) 7011
4 200 Kč 13.05.2021 20:55:59 8053
4 100 Kč limit (13.05.2021 20:55:51) 7011
4 000 Kč 13.05.2021 20:55:52 8053
3 900 Kč 13.05.2021 20:54:46 7011
3 800 Kč 13.05.2021 20:53:45 8053
3 700 Kč 13.05.2021 20:52:29 7011
3 600 Kč 13.05.2021 20:48:50 8053
3 500 Kč 13.05.2021 20:47:37 7011
3 400 Kč 13.05.2021 20:43:46 8053
3 300 Kč 13.05.2021 20:42:43 7011
3 200 Kč 13.05.2021 20:40:24 8053
3 100 Kč 13.05.2021 20:39:40 7011
3 000 Kč 13.05.2021 20:36:02 8053
2 900 Kč 13.05.2021 20:34:15 7011
2 800 Kč 13.05.2021 20:25:36 8053
2 700 Kč limit (13.05.2021 20:25:24) 7011
2 700 Kč limit (13.05.2021 20:25:25) 8053
2 500 Kč limit (13.05.2021 20:25:13) 7011
2 400 Kč 13.05.2021 20:25:14 8053
2 300 Kč 13.05.2021 20:05:51 7011
2 200 Kč 13.05.2021 20:02:44 8053
2 100 Kč 13.05.2021 19:35:14 7011
2 000 Kč 13.05.2021 19:31:51 1331
1 900 Kč 13.05.2021 19:13:47 8053
1 800 Kč limit (13.05.2021 19:13:46) 7011
1 700 Kč limit (13.05.2021 19:13:36) 7011
1 600 Kč 13.05.2021 19:13:37 8053
1 500 Kč limit (13.05.2021 19:13:32) 7011
1 400 Kč 13.05.2021 19:13:33 8053
1 300 Kč 13.05.2021 15:19:00 7011
1 200 Kč 12.05.2021 21:18:59 8342
1 100 Kč 06.05.2021 18:57:23 7011
1 000 Kč 05.05.2021 17:08:23 8053
900 Kč 04.05.2021 21:58:20 7011
800 Kč 03.05.2021 6:13:39 3229
700 Kč 02.05.2021 16:29:23 7011
600 Kč 02.05.2021 10:16:16 4656
500 Kč 16.04.2021 14:49:29 3229