František Bílek - Setkání

Kombinovaná technika - kresba, běloba, 36x21 cm. Datováno 1940. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872-1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč.

69554. Setkání
Dražba ukončena:08.12.2021 22:46:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč