František Bílek - Osamělý pastýř

Detail položky

Detail položky

Litografie, 24x14 cm. Monogramováno vlevo dole v tisku F.B. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 33 cm

 

o autorovi: 1872-1944

Narodil se v Chýnově u Tábora. V Praze studoval AVU u prof. Pirnera, poté v Paříži na Academie Colarossi studoval sochařství u profesora Injalberta. Ve své tvorbě se vyjadřoval v symbolech o duchovních věcech člověka. Účastnil se mnoha výstav.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč.

vydraženo
150627. Osamělý pastýř
Dražba ukončena:07.12.2025 20:34:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 500 Kč limit (07.12.2025 20:31:01) 2085
1 400 Kč 07.12.2025 20:31:02 646
1 300 Kč limit (07.12.2025 19:09:54) 2085
1 200 Kč limit (07.12.2025 19:09:53) 14421
1 000 Kč limit (05.12.2025 8:14:58) 14421