František Bílek - Na poli

Akvarel, 30x38 cm, signováno vlevo dole Fr. Bílek, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872-1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč.

14544. Na poli
Dražba ukončena:29.11.2017 19:22:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.11.2017 19:09:15 2272