František Bílek

308222. Lesní tůň

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Fr. Bílek. Nerámováno.

dražba ukončena: 09.04.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (09.04.2021 2:50:02) 5734
500 Kč 06.04.2021 21:21:13 7513