Kresba, 25x15 cm. Signováno vlevo dole Bidlo 30. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 31 cm
o autorovi: 1895-1945
Narodil se v Praze. V malířství nebyl formálně vzdělán a profesionálně se začal věnovat výtvarnému umění až ve 33 letech. Věnoval se převážně knižním ilustracím, plakátům a propagační činnosti.