Vladimír Bidlo - Jeptiška

Detail položky

Detail položky

Suchá jehla, 43x30 cm. Signováno vpravo dole Vladimír Bidlo. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 84 cm

 

o autorovi: 1926 - 1997
Malíř, grafik. Vystudoval VŠUP u Františka Tichého a souběžně pedagogickou fakultu. Hlavním tématem jeho tvorby byly automobily a letadla. Autor mnoha filmových plakátů.

vydraženo doporučujeme
93807. Jeptiška
Dražba ukončena:16.04.2023 21:18:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
800 Kč 16.04.2023 21:15:35 12518
700 Kč 16.04.2023 21:13:29 10305
600 Kč 16.04.2023 21:12:15 12518
500 Kč 15.04.2023 18:07:58 12316