Suchá jehla, 43x30 cm. Signováno vpravo dole Vladimír Bidlo. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 84 cm
o autorovi: 1926 - 1997
Malíř, grafik. Vystudoval VŠUP u Františka Tichého a souběžně pedagogickou fakultu. Hlavním tématem jeho tvorby byly automobily a letadla. Autor mnoha filmových plakátů.