František Bič - Zátiší s karafou

Litografie, 31x77 cm. Signováno vpravo dole F. Bič 73. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 – 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

68258. Zátiší s karafou
Dražba ukončena:11.11.2021 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.11.2021 10:01:05 831
500 Kč 16.10.2021 16:21:53 7011