František Bič - Velký akt

Litografie, 28x76 cm. Signováno vpravo dole F. Bič. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Na papíru skvrny.

o autorovi: 1925 – 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

80002. Velký akt
Dražba ukončena:13.07.2022 22:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.07.2022 22:17:10 9471
500 Kč 19.06.2022 19:28:18 2844