Litografie, 23x60 cm. Signováno tužkou vpravo dole F. Bič 69. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1925 – 1992
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.