František Bezděk - Zima v Kvačicích

Olej na kartonu, 30x44 cm. Signováno vlevo dole B 63. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1906-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

152498. Zima v Kvačicích
Dražba ukončena:28.01.2026 22:42:03
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč