František Bezděk - Veselí na saních

Akvarel, 32x43 cm. Signováno vpravo dole Bezděk 75. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1906-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

79971. Veselí na saních
Dražba ukončena:13.07.2022 22:05:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč