František Bezděk - Strážnice

Akvarel, 29x42 cm, signováno vpravo dole Bezděk 55, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1906-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

15725. Strážnice
Dražba ukončena:25.01.2018 20:29:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč