František Bezděk - Pouťová slavnost

Kombinovaná technika, 42x87 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 106 cm

o autorovi: 1906-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

75994. Pouťová slavnost
Dražba ukončena:28.04.2022 21:31:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč