Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Kombinovaná technika na kartonu, signováno autorsky ligaturou B - 74, rozměr 46 x 68 cm, s rámem a paspartou 66 x 110 cm, rámováno v paspartě pod sklem do autorského masivního rámu. Vynikající velkoformátová galerijní práce od nejlepšího kreslíře Moravského Slovácka Františka Bezděka, který nebyl dodnes překonán v brilantním zachycení folklorní tvorby s tématikou krojové pestrosti Moravského Slovácka. Obraz pochází přímo z majetku autora.
o autorovi: 1906-1983
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč