František Bezděk - Krojovaný pár u pastvy

Akvarel, 38x30 cm. Monogramováno vlevo dole B 58. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

79861. Krojovaný pár u pastvy
Zbývá:11 dnů, 10 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 800 Kč