František Bezděk - Krojovaný pár

Akvarel, 53x38 cm. Monogramováno vlevo dole B. 75. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1906-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

114946. Krojovaný pár
Dražba ukončena:28.04.2024 20:38:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč