František Bezděk - Krojovaná slavnost

Akvarel, 45x68 cm. Signováno vpravo dole Bezděk 37. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, pasparta v dolní části mírně poškozena.

Nejdelší strana: 94 cm

o autorovi: 1906-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

115543. Krojovaná slavnost
Zbývá:24 dnů, 8 hodin
Konec dražby:29.05.2024 21:37:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 000 Kč