František Bezděk - Jízda

Akvarel, 50x80 cm. Monogramováno vlevo dole B 82. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

82369. Jízda
Dražba ukončena:31.08.2022 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč