František Bezděk - Děvčica

Akvarel, 28x17 cm. Monogramováno vlevo dole B 36. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1906-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

75000. Děvčica
Dražba ukončena:27.03.2022 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč