František Bezděk - Chlapec s pomlázkou

Akvarel, 53x35 cm, signováno vlevo dole Bezděk 35, rám, pasparta, zaksleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1906-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

15802. Chlapec s pomlázkou
Dražba ukončena:25.01.2018 22:42:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč