František Bezděk - Dvě kresby - U muziky a Šohaj

rozměry: 42x85 cm a 42x22 cm, obě monogramovány B 73, rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

5597. Dvě kresby - U muziky a Šohaj
Dražba ukončena:29.09.2016 20:10:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč