František Baťka - Tanečnice

Kombinovaná technika, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Baťka. Nerámováno.

o autorovi: 1938
Malíř, grafik. Studoval na Akademii výtvarných umění v Brně, poté pracoval pro studio animovaného filmu na Barrandově, také ilustroval knihy a časopisy. V 70. letech emigroval do Německa. Mezi jeho stěžejní témata patří motiv aktu, který zachycuje různými malířskými technikami, včetně akvarelu, akrylu i tisku. Vystavoval po celém světě.

125411. Tanečnice
Zbývá:32 dnů, 21 hodin
Konec dražby:31.10.2024 22:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč