František Baťka - Konvolut 2 prací

Kombinované techniky, 25x17 cm a 25x18 cm. Signovány František Baťka. Volné listy.

o autorovi: 1938
Malíř, grafik. Studoval na Akademii výtvarných umění v Brně, poté pracoval pro studio animovaného filmu na Barrandově, také ilustroval knihy a časopisy. V 70. letech emigroval do Německa. Mezi jeho stěžejní témata patří motiv aktu, který zachycuje různými malířskými technikami, včetně akvarelu, akrylu i tisku. Vystavoval po celém světě.

94088. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:23.04.2023 21:06:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč